Bukuroshja italiane kallxon format nga pushimet

Laura Cremaschi ndodhet në Bahamas për të shijue disa ditë pushime.

Modelja e famshme jo veç për linjat trupore, por edhe për pasionin që ka për futbollin dhe ndjekjen thuejse të rregullt të Romës, përshëndeti fansat e saj me disa shkrepje që mandej i qiti nëpër rrjetet sociale.

modelja_italiane_laura_cremasc (1) modelja_italiane_laura_cremasc modelja_italiane_laura_cremasc_3 modelja_italiane_laura_cremasc_5 modelja_italiane_laura_cremasc_6 modelja_italiane_laura_cremasc_7