Bukuroshja ma e komentueme e momentit me 4.3 milionë ndjekës n’Instagram (+18)

Kjo femën ja doli të jetë ndër bukuroshet ma të komentueme të momentit.

Bahet fjalë për JoJo Barbie, e cila me format e saja seksi dhe fotot në rrjetat sociale, ka ra në sy të medieve botnore.

Në saje të këtyne të fundit, bukuroshja amerikane fiton miliona dollarë në saje të linjave trupore joshëse, ndërsa fama e saj e papritun ka ba që kohët e fundit të jetë nji nga femnat ma të ndjekuna në Intagram, ku ka 4,3 milionë fansa.

 

2-bukuroshe

 

3-bukuroshe

 

4-bukuroshje

 

5-bukuroshe

 

6-bukuroshe

Shperndaje në: