Bukuroshja që i bashkoi Kosovën e Shqipninë

Gazetarja seksi e SuperSportit, Ilda Bejleri ka postue nji foto në Instagram me dy Presidentët e Federatave të Shqipnisë dhe Kosovës.

Ajo thotë se dy federatat janë nji dhe i bashkon nji zemër.

“Jemi nji. Kuqezi në mes dy federatave që i bashkon nji zemër. Armand Duka, Fadil Vokrri”, shkruen Ilda.

ilda_1468150319-673273

Shperndaje në: