Burrin e Nora Istrefit e akuzojne per pllagiat! A Made in Albania, apo Made in Romania!

berisha

Nji djal qe njihet kryesisht si burri i Nora Istrefit, Robert Berisha, e ka lansue nji kange me koxha pretendime e me titull te madh.

Ende nuk ka dale mire ne eter kanga, dhe rrjetet sociale ja gjeten menjihere se çfare pllagiati i madh asht.

Mirepo Robert Berisha spjegon se edhe ne kreditat e kanges edhe ne pershkrim kallxon qe kanga asht rumune dhe ai vetem e ka adaptue.

 

Shperndaje në: