Çdo fjalë asht e tepërt për çikën që ka pushtue Instagramin (foto +18)

Modelja Abigail Ratchford asht nji ndër modelet ma të famshme për momentin.

24 vjeçarja asht nji ndër ma të kërkuemet dhe ma të ndjekunat në Instagram, dhe ajo ka “tranue” fansat e saj me fotot ma të fundit.

abigail abigail-ratchford3-848x478-640x361 abigail-ratchford-090414-6-640x427