Chris Brown shkelmon në krye fansin në koncertin e tij, qe çka i ka ba!

Chris Brown nuk ka të ndalun në përfshimjen e skandaleve.

Në nji koncert të mbajtun në Cannes, reperi i njohun ka goditë njanin nga fansat e tij me shkelm në krye.

Fansi i tij ka përfundue në spital me lëndime në krye dhe qafë dhe tashma asht tue kërkue drejtësi.

Kjo nuk asht hera e parë që Brown përdor dhunën. Me siguri mbani mend rastin kur ai dhunoi fizikisht të dashunën e tij, kangëtaren Rihanna.

Shperndaje në: