Ciao Bella, e shkëlqyeshme!

Modelja 19-vjeçare Bella Hadid ka shkëlqye me pozat e saj për “Harper’s Bazaar Australia”, nën titullin “Ciao Bella”.

Bukuroshja amerikane, motra e vogël e modeles së Victoria’s Secret, Gigi Hadid asht tashma nji nga personazhet ma të famshme në industrinë e modës dhe nga fotot mundet me u kuptue lehtë, pse.

1467615616_bella-lajmi 1467615633_bella1

Shperndaje në: