Çika e fitnessit që ka shkaktue ‘tërmet’ në Instagram (foto, video +18)

Trajnerja e fitnessit dhe modelja Katya Elise Henry asht nji nga femnat ma të nxeta që mundeni me pa ndonjiherë.

Bukuria e saj dhe linjat perfekte trupore të saj kanë ba që me qenë mjaftë e ndjekun dhe e pëlqyeme edhe në mediat sociale.

unflexed vs flexed abs 😋 and a lil glute check! – – WWW.WORKOUTSBYKATYA.COM #workoutsbykatya 💪🏽💪🏽💪🏽

A post shared by Katya Elise Henry (@katyaelisehenry) on

put yo hair in a bun & you handle that shit. 👽💕

A post shared by Katya Elise Henry (@katyaelisehenry) on

surfin on my own wave baby 💯 – – #3mill #thankyouiloveyou ❤️

A post shared by Katya Elise Henry (@katyaelisehenry) on

Shperndaje në: