Çika e kangëtares së njohun, po i tranon krejt me foton e fundit!

Marina Fara e cila çdo ditë e më shumë po tërheq vëmendjen me linjat e saj trupore në Instagram, ka postuar së fundmin disa fotografi “ të nxehta”.

Vajza e këngëtares së mirënjohur Eli Fara, po kalon disa ditë pushime në bregdet dhe preferon që disa momente t’i ndajë me ndjekësit e saj në Instagram.

v_1468235339-9162764-1

Shperndaje në: