Çika ma e dëshirueme në botë, then çdo limit (+18)

Modelja seksi Kate Upton çdo ditë e ma shumë nëpërmjet fotografive të shpeshta që poston kallxon se asht nji nga femnat ma të dëshirueme dhe pëlqyeme të momentit.

Kate Upton u zgjodh si femna ma seksi në botë dhe doket se modelja e ka meritue plotësisht këtë titull.

 

Shperndaje në: