Çika me trupin ma seksi në planet, s’preferohet për zemra të dobëta (foto +18)

E njoftun si “Miss Geni”, Gayana Bagdasaryan, asht cilësue si modelja me trupin ma të bukur në botë dhe mbi të gjitha pa asnji ndërhymje kirurgjikale

Shperndaje në: