Çika me trupin ‘vrasës’, që e sjell verën (foto +18)

Ajo u ba e njohun fal trupit të saj “vrasës”, që e bani atë nji ndër modelet ma magjepsëse.

Për këtë, Bianca Gascoigne sigurisht se nuk priton për me i shfaqë linjat e saj mjaft seksi dhe këtë e dëshmoi në këtë vikend gjatë pushimeve në Greqi.

3acabb2500000578-0-image-a-84-1480242555849_1480265808-5270181480266436 3acabb9200000578-0-image-m-86-1480242738764_1480265811-37113001480266434

Shperndaje në: