Cili asht faj i Belen Rodriguez?

Ajo asht seksi dhe për diçka të tillë doket se nuk ka faj.

Kështu asht shprehë modelja dhe prezentuesja e njohun Belen Rodriguez në nji intervistë për mediat.

E më të vërtetë tue pa fotot e fundit të saj, cili mundet me mendue se modelja ka faj që asht kaq seksi.

165311 belen_rodriguez_17 belen-rodriguez-8

new4878

Shperndaje në: