Çka i ndodh gomarit kur e sheh Irina Shyak’in!? (foto)

Irina Shayk asht idol i shumë mashkujve në botë.

Bukuria e saj “vret” shpirtnisht shumë njerëz, por pak kush kishte me besue se Irina mundet me i “mbytë” edhe kafshët.

Vetë modelja ruse ka postue foto pranë nji gomari, i cili dukej i qetë mbrapa shpinës së Irinës.

Por, bukuria e saj si duket e ka “tranue” gomarin fatlum, i cili pak minuta ma parë asht pa në nji gjendje krejt tjetër dhe pa “vetdije”.

Kjo foto flet vetë!

irinagomariii