Çka po paralajmëron Luana?

Kangëtarja dhe moderatorja e njohun Luana Vjollca gjatë vitt 2016 nuk asht prezentue me asnji projekt muzikor para publikut, por mesa doket kjo ka me zgjatë për vetëm edhe pak.

Së fundi bukuroshja ka publikue në llogarinë zyrtare në Instagram nji fotografi, ku shfaqet mjaft seksi e veshun me të bardha në stadiumin “Selman Stermasi” në Tiranë.

“Së shpejti”, ka qenë mbishkrimi në foton e publikueme, gja që na ban të kutpojmë se ndoshta Luana ka me ardhë shumë shpejt me nji projekt të ri, poenta e të cilit ka të bajë me sportin.

#soon

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on