Çka thotë për seksin me burrin miliarder, aktorja e shumë filmave pornografikë (foto)

Martesa e saj me nji miliarder amerikan rrëmbeu vëmendjen e shtypit.

Kejsarin Chaichalermphol, nji pornostare tajlandeze u martue me arkitektin 70-vjeçar Harold Nelsand Jr.

Ajo thotë se janë shumë të dashunuem, por bajnë shumë pak seks.

“Ai asht shpesh në punë dhe nuk takohemi shpesh. Na bajmë seks nji herë në muej. Tutna me ba ma shumë, mbasi mundet me pësue infarkt gjatë seksit”, thotë ajo.

Pornostarja u ba e njohur në Tajlandë me nofkën Nong Nat dhe ka marrë pjesë në dheta filma pornografikë.

a2-9_1480608104-45627861480608802 a5-9_1480608107-95978911480608799

Shperndaje në: