Coco ju kallxon rezultatet e fitnesit, shihne seksbomben (foto +18)

Regjimi i fortë dhe shumë fitnes thotë se janë sekreti i formave të saj dhe Coco Austin vendosi me kallxue se vjetet nuk kanë ec për të.

38-vjeçarja postoi në rrjetet sociale nji foto ku tregon se asht m në formë se kurrë.

Gruaja e reperit Ice-T “flirtoi” me ndjekësit e saj, ndërsa ma herët kishte shpërnda disa imazhe nga nji seancë joge me motrën e vet.

 

Shperndaje në: