Cullak, me plot pare dhe superseksi. Njihuni me gruen e politikanit të njoftun (foto +18)

Edhe pse burri e kishte kritikue disa herë për fotot të cilat ishin të ekzagjerueme për profilin e grues së nji politikani, por ajo nuk kishte ndalë së hedhuni foto, tue ba që të qarkullojnë në të gjithë rrjetin.

Bahet fjalë për politikanin Aleksandr Politukha, i cili ka ikë nga shtëpia e nuk asht kthy ma.

Mbasi bashkëshortja e tij, Alena Politukha, 32 vjet, nuk i asht bind për mos me postue ma foto provokuese.

Mandej ai ka paraqit kërkesën për divorc.

Bukuroshja pretendon se burri i saj nuk i kishte dhanë asnji spjegim për vendimin e tij.

Shperndaje në: