A e keni pa qysh doket kjo aktore n’deti. Kqyreni

Ajo ashtë femna ma e fotografueme e momentit.

Daphne Joy, e dashuna e Jason Derulo’s asht nji nga femnat ma seksi në botë.

Aktorja dhe modelja 29-vjeçare po pushon në Mexikë me të dashunin 26-vjeçar.