Del e lagun nga deti dhe nuk i len vend imagjinatës (foto +18)

Aktorja dhe modelja e njoftun, Claudia Jordan, po e mban veten shumë në formë.

Edhe pse në të 40’tat po vazhdon me ju ba konkurrencë femnave të reja.

Claudia ka mahnitë me pamjen e saj ma shumë se kurrë ma parë, ku shfaqet në bikini të laguna në det.

Shperndaje në: