Del trailer i ‘Jason Bourne’, dhe Bourne ‘kujton’ gjithcka?

Matt Damon rikthehet ne rolin e tij ikonik te Jason Bourne ne filmin me te njajtin titull. Regjisori i ‘The Bourne Supremacy’ dhe ‘The Bourne Ultimatum’, Paul Greengrass, edhe njihere kthen Damon per kapitullin e ardhshem te sages Bourne te shtepise Universal Pictures, ku ish-operativit letal te CIA’s i kujtohet gjithcka nga fillimi.

 

Ne cast’in e ‘Jason Bourne’ bashkohen aktoret Alicia Vikander, Vincent Cassel dhe Tommy Lee Jones.

 

Filmi del ne kinema ne Korrik.

 

 

Shperndaje në: