Demi Rose i len pak vend imagjinatës, këto foto duheni m’i pa patjetër

Ajo ka forma të mahnitshme trupore që rivalizon motrat Kardashian.

Dhe, Demi Rose i ka shfaqë ato sërish në Ibiza, ku po kalon pushimet.

Tue shfaqë asetet e saj ma të mira, modelja 22 vjeçare ka lanë pak për imagjinatën.

Shperndaje në: