DiCaprio mbledh femnat ma seksi në jaht, qe cilat!

Disa nga yjet e modës dhe aktrimit u mblodhën në jahtin e aktorit Leo DiCaprio në Saint Tropez të Francës.

Doutzen Kroes, Lily Donaldson, Mariah Carey, Naomi Campbell, etj, ishin të pranishme në nji mbramje bamirësie, që mblodhi mbi 59 milionë dollarë për 112 projekte në mbanë botën.

 

9-leo

 

7-leo

 

10-leo

 

11-leo

 

12-leo

Shperndaje në: