Dikur femna ma seksi, qe tash sa vjet ka (+18)

Ajo sapo ishte shpall femna ma seksi në botë nga revista FHM dhe sapo kishte nënshkrue nji kontratë prej 1 milion sterlina me kompaninë Lynx.

Ishte koha e artë për modelen britanike, Kelly Brook, e cila ka vendos me ripostue fotot seksi të realizueme në Mauritius.

Ishte viti 2010, ndërkohë që Brook tash asht 36 vjet.

 

2-kelly

Shperndaje në: