Do thojnë se asht çika ma seksi e planetit (foto +18)

Do thojnë se ajo asht femna ma seksi në planet. Edhe pse e re në moshë, 22 vjeçarja Charlotte McKinney asht nji seks bombe.

Modelja dhe aktorja amerikane, e cila u ba e njohun sidomos falë gjoksit të saj të madh, vetëm pak kohë ma parë ka realizue nji set të ri fotografik, tue i provokue jo pak admiruesit e saj.

Shperndaje në: