Drake dhe Rihanna i bajnë befasi Nicole Scherzinger për ditëlindje

Nicole Scherzinger festoi ditëlindjen e saj të 38’të, të Mërkurën në Londër.

Këtë feste për të e kishin organizue kolegët e saj Rihanna dhe Drake, të cilët befasuen kangëtaren Scherzinger.

Scherzinger, ish pjesëtare e Pussycat Doll kishte dokje mjaft elegante me nji bluzë ngjyre pempe dhe pantallona të gjana.

Shperndaje në: