Dua knaqet kur e kupton se po ja dijne kanget

dua_lipa5

Kangëtarja e suksesshme prej Prishtine, Dua Lipa, n’intervistë ekskluzive për BBC tha se ndihet shumë e lumtun dhe po përjeton çastet ma të mira në jetën e saj.

“Po i jetoj çastet ma të mira të jetës seme. Nuk du që kjo me u ndale. Du me i ndigjue globalisht, asht e magjishme kur njerëzit e njohin muzikën tande” ka thanë Dua.

Dua ishte pjesë e festivalit “SXSW” në Austin, Texas.