Dua Lipa paralajmëron bashkëpunimin e madh (video)

Dua Lipa dhe Sean Paul vijnë këtë të Premte me nji kangë bashkë.

Edhe nji sukses për Dua Lipën, e cila po ecë në hapat e sigurt drejt famës ndërkombëtare.

Ajo tashma ka gati kangën me artistin e famshëm botnor, kangëtarin e shumë hiteve, Sean Paul.

Dyshja kanë me publikue kangën ‘No lie’ këtë të Premte, ndërsa në videon e shkurt shihet se ka me qenë nji kangë me shumë ritëm.