Dukesha ne ballinen e Vogue me kapele prej 40 eurove!

THE-DUCHESS-of-Cambridge-has-yet-again-backed-the-British-high-street-while-starring-in-her-first-ever-cover-shoot-for-the-fashi-666016

Dukesha e Cambridge’it u zgjodh me qene ballina e revistes elitare per mode Vogue.

Kate Middletone i ka habite dhe befasue lexuesit tue dale me tesha te perditshme te revistes ma eklektike per mode.

Sportive, me shume pak grim, me nji kapele jo ma shume se 40 eurosh, si raporton tablloidi Express, Kate shperbleu lexuesit me thjeshtesine dhe sharmin e saj.

Kjo asht hera e pare qe ajo del ne Vogue, por keshtu vazhdon traditen e Princeshes Diana e cila ka qene ma shume se tri here ne ballinen e kesaj reviste.