Dy modelet seksi shqiptare rritin temperaturat, “tranohen” pushuesit në pllazh (foto +16)

Oriola Marashi dhe Elena Lika, dy nga modelet ma të kërkueme dhe ma të suksesshme të momentit, kanë ngritë temperaturat këtë fundjavë në pllazhen e Dhërmiut.

Çikat janë fotografue nga paparzzi i “Panorama” në shoqninë e Endrit Mërtirit, fotografit të njoftun, i cili ka kohë që punon me dy modelet.