“E dehun jam … kambët s’më mbajnë”

Rita Ora mbramë asht pa tue vallezue e këndue në nji aheng privat.

The Sun e ka publikue nji video dhe foto të kangëtares, e cila si duket e kishte teprue me konsumimin e alkoolit.

“Ajo nuk më befason. Rita i adhuron ahengjet dhe gjithmonë asht e para që këndon dhe vallëzon, dhe nëse dikush meriton pushim asht ajo, mbasi gjatë gjithë kohës ka qenë tue punue në projektet e saj muzikore, humanitare, dhe emisionet televizive”, ka thanë nji mik i saj.

 

rita rita1 rita2 rita3 rita4