E dhimbshme qysh nxjerret kjo çikë e gjallë nga germadhat n’Aleppo! (video)

Rinisja e bombardimeve në Aleppo ka sjellë shume viktima civile dy ditët e fundit.

The Telegraph ka sjellë pamje të nji çike të vogël e cila u nxor e gjallë nga gërmadhat e shtëpisë së saj mbas bombardimeve ajrore të ushtrisë siriane dhe ruse.

Të ashtuquejtunat grupi “helmetat e bardha”, kanë shpëtue mija civilë të ngujuem poshtë gërmadhave të shtëpive të shembuna.

 

Shperndaje në: