E lagun dhe e egër, Kylie e publikon nji foto që po e tranon krejt botën (foto +18)

Vera asht vetëm pak javë larg, por bukuroshja 19 vjeçare ka vendosë që me ju përvëlue qysh tash.

Motra e vogël e familjes Jenner ndau nji foto të veten ku shfaqej me tesha.

E zezë, e tejdukshme dhe shumë seksi, në to dalin krejtësisht në pah format shumë tërheqëse të Kylie.

auto_Kylie_Jenner1495121943

Shperndaje në: