I lyen me vaj, qe qysh i dridh dy pjeshkat e saj Kim!

Vetëm ajo e din qysh duhet me “shemb” internetin dhe Kim Kardashian e ka ba persëri.

Tue i shijue pushimet e saj në Mexiko, bukuroshja e famshme ka vendos me i qit prapë në plan të parë të pasmet e saj në nji formë tejet provokuese.

Ajo vazhdimisht i ka ekspozue me krenari linjat e saj që mbas lindjes së femise së dytë, mbasi ka arritë me ra shumë në peshë dhe me i rikthye format trupore.

Ndërkaq, ndjekësit e saj në rrjetet sociale kanë mujt me pa nji ‘twerk’ shumë ngacmues nga 35-vjeçarja.

Kim i ka dridh të pasmet përpara kamerës, nderkohë që ka qenë e lyeme me vaj.