E nxetë, shpërthyese…Vildanja provokon fansat në Instagram (foto +16)

Vildane Zeneli ka publikue foto, që kallxojnë shumë mirë se ajo asht nji femën tejet bombastike.

Tue fillue nga gjoksi i saj dhe tana detajet e tjera janë planifikue shumë mirë se qysh me dalë në këto foto qe Vildanja postoi për fansat e saj.

vildane_zeneli1478370216 vildane_zeneli21478370215 vildane_zeneli31478370213 vildane_zeneli41478370212

Shperndaje në: