E tepron Enca, ka me ju “përvëlue” me fotot e fundit (foto +16)

Enca Haxhia njihet për fotot e saj provokuese në rrjetet sociale dhe ekspozimin e formave të saj bombastike.

Kangëtarja ka shfaqë në profilin e saj në Instagram disa pamje, në të cilat shfaqet tue kcye.