E zeza ‘vrasëse’ në trupin e shqiptares superseksi ka me ju ‘tronditë’ (foto +18)

Asnji ditë për atë nuk ka pushim, ajo punon shumë për me arritë në maja të suksesit, ashtu siç ka ba nga fillimi i karrierës.

Bahet fjalë për kangëtaren e njoftun shqiptare me famë botnore, Rita Ora, e cila në profilin e saj në Instagram postoi nji foto e veshun e tana në të zeza.

Fotografia e saj ka habit të gjithë, mbasi u shfaq ma provokuese se kurrë ma parë, tue marrë komente pa mbarim nga ndjekësit.

Kohët e fundit Rita asht cilësue shumë e guximshme me ndryshimet që ka ba në stilin e flokëve dhe veshjes.

 

Image