Edhe Dua Lipa provokon, a e keni pa foton e saj të fundit sa seksi doket? (foto)

Interpretuesja e hitit “Hotter Than Hell”, Dua Lipa, vazhdon me qenë e angazhueme në projekte të ndryshme muzikore.

Në paraqitjen e radhës, ajo doket ma ndryshe se zakonisht. Derisa veshun ka nji fustan të gjatë, ajo doket tejet seksi dhe simpatike.

Kësaj radhe Dua ka zbulue pak nga gjoksi i saj.

duaa

Shperndaje në: