Edhe Kallashi e uron Thaçin

Qe çka shkruen Kallashi:

Uroj te jem nder te paret tete uroj postin e Presidentit,nuk te ndal asnje furtun,je njeri i madh dhe nje politikan qe te don e mbar bota,politika udhehiqet me politik e jo ne rrug,ndaj ua deshmove edhe njeher se je njeri i luftes dhe i paqes,urime urime urime urime…………………………………………………….urime NJERZIT E MENQUR DHE TOLERANT I DON BOTA ,NDAJ DHE U JEPET VOTA,URIME URIME URIME

Shperndaje në: