Edhe polakët, qe qysh e krahasojnë Shkënden me Kim’in

Mbas gazetës britanike, Mirror, duket se fama e kangëtares shqiptare po rritet.

Edhe mediat polake kanë shkru për Shkëndije Mujajn, të cilën e krahasojnë me të pasmet e Kim Kardashian.

Këtë lajm e ka publiku edhe vetë Shkëndija në llogarinë personale n’Instagram të shoqnueme me disa fotografi teksa bie në sy të pasmet e kangëtares shqiptare.

Wczoraj shkruen se ajo ka prejardhje nga Kosova dhe asht personi i vetëm që mund t’ia rrezikon ‘fronin’ e personit ma të pasme fantastike, Kardashian.

Mujaj asht tue punu për projekte të reja muzikore, të cilat shumë shpejt do ti publikon për fancat e saj.

 

 

 

Shperndaje në: