Edi Rama a asht gay. Mesone nga video!

Ishte viti 1998 dhe Edi Rama ishte nji personazh ma shumë se interesant.

Pak ditë mbasi ishte ba anëtar i qeverisë, ai tha nji intervistë për Blendi Fevziun, që e pyeti edhe për spekulimet se ai asht homoseksual.

Qe pergjigjia e Ramës:

 

Shperndaje në: