Elionës i ‘plasin’ të mbasmet me fustanin e ri

Eliona Pitarka

Aktorja bukuroshe, Eliona Pitarka, ka shfaqë format bombastike të trupit të saj .

Ish prezentuesja seksi e “Zjarr TV”, që i dha edhe famën maksimale, tash me nji fustan që ajo thotë se e ka ble me ulje dhe që në fakt po i qëndron për mrekulli.

Ajo u ka ba thirrje vajzave që me ble këtë fustan.

Eliona-Pitarka-sexy-te-pasme-bombastike

Shperndaje në: