Eliza Hoxha u ba tullace, a e dini pse!

Menjiherë mbas publikimit të disa fotografive nga Eliza Hoxha në rrjetin e saj social Instagram, u përhap si lajm se ajo asht ba tullace.

Në fotot e postueme, Eliza ka vendos që flokët e saj me i mbulue me taktikën e veçantë që në vete përmban grimi profesional, dhe kjo nuk asht ba pa arsye.

Në të vërtetë, ajo nuk i ka heq flokët dhe arsyeja pse Eliza Hoxha erdhi si tullace asht realizimi i nji video spoti nën kompozimin e Florent Boshnjakut, e që ka për qëllim përkrahjen e persoave të prekun me kancer.
Regjisorja e këtij klipi, Burbuqe Berisha për lajmi.net ka tregue se ky klip mban moton ‘Ecjen ti vazhdo’ dhe po realizohet në kuadër të organizatës ‘Jeta Vita’ nën udhëheqjen e Nafije Latifit.

 

2-elizaa

 

3-elizaaa