Emily kallxon “asetet” e mbasme

Kurrë nuk ka qenë e frigueme për me tregue format e saj trupore dhe Emily Ratajkowski i përshëndeti fansat e saj me nji foto provokuese ditën e Shtune.

24-vjeçarja ndodhet aktualisht në Greqi, por foto nuk asht ba në këtë vend, por asht nji foto e pushimeve të maparshme.

Emily ka kallxue pjesën e mbasme të saj, e veshun vetëm me nji palë bikini shumë të vogla.