Emily kallxon trupin e saj perfekt!

Modelja 25 vjeçare Emily Ratajkowski ka realizue të parën fushtatë publicitare me tesha banjo.

Ajo ka pozue me bikini për markën australiane të teshave të banjos Amore & Sorvete dhe dokej mjaft seksi.

Ratajkowski ka kallxue se në trupin e saj perfekt mundet me u dokë bukur çdo lloj kostumi.

367A3AA100000578-3701989-image-a-52_1469129308549 367A3AB000000578-3701989-image-m-68_1469129387683 367A819100000578-3701989-image-a-65_1469129356830 367A819900000578-3701989-image-m-71_1469129952748 Screenshot_10-20

Shperndaje në: