Emily me këto foto ka me ju ‘tranue’ (foto +18)

Aktorja dhe modelja e njohun, Emily Ratajkowski, provokoi persëri fansat e saj me disa foto seksi.

Në njanën prej tyne, ajo shfaqet persëri plotësisht cullak.

 

1-emilyyy

 

3-bazar

 

 

Shperndaje në: