Emily Ratajkowski i rrin mirë kalit!

Modelja dhe aktorja amerikane Emily Ratajkowski nuk ka frigë me kallxue cullak trupin e saj, me nji qëndrim shumë liberal.

25-vjeçarja ka pozue nudo për kopertinën e Harper’s Bazaar’ të datës 19 Korrik.

Ratajkowski, e cila ka pozue nudo mbi nji kali të bardhë, ka dal sërish në mbrojtje të selfies nudo famëkeqe të Kim Kardashian.

fb3e344143a029b5bee20eb7f16fddca Screenshot_7-10

Shperndaje në: