Emily Ratajkowski vjen krejt cullak, qysh e ka ba nana! (foto +18)

Emily Ratajkowski ka provokue vazhdimisht me fotot e saj.

Por këtë herë modelja dhe aktorja e njohun vjen me setin ma seksi që keni pa najherë.

25-vjeçarja ka pozue krejt cullak për fotografin e njohun, Jonathan Leder.

 

 

1-emilyyyyy

 

2-emilyyyyy