Enca vjen me nji foto ma provokuese se kurrë (foto)

Kangëtarja, Enca Haxhia, asht nji nga ma të ndjekunat në rrjetet sociale dhe këtë simpati ajo din gjithnji me jau kthye fansave të saj.

Në nji fotografi të publikueme në InstaStory, Enca shfaqet para pasqyrës, derisa fokuson të mbasmet e saj seksi.

auto_Screenshot_191502553138