Enrique Iglesias e pranon: Po e kam…! Gazetarja nuk përmbahet!

Ai asht (ndoshta) i pari yll botnor, që ka realizue ma shumë klipe me femna në karrierën e tij. Bahet fjalë për mbretin e muzikës latine, Enrique Iglesias i cili asht i adhuruemi i i publikut femnor.

41 vjeçari Enrique asht komentue gjithnji në media për penisin e tij. Thuhet se ai ka nji penis të vogël dhe këtë e ka konfirmue me humor vetë kangëtari.

Gazetarja: Cila asht gjaja ma e mërzitshme që ke lexue për veten?

Enrique Iglesias: Që kam nji penis të vogël.

Gazetarja: Asht e vërtetë?

Enrique Iglesias: Po.. pse duhet me shkruejtë nji gjë të tillë, ma kanë shkatërrue reputacionin…

Kaq ka mjaftue që gazetarja me shpërthye në lot… Për ma shumë kqyreni videon, minuta 3:50.

Shperndaje në: